| Andruta a întrebat:

Nu mai stiu ce statusuri sa`mi pun! triste? vesele? Dati`mi si mie cateva ...multumesc!

Răspuns Câştigător
| Tptnu a răspuns:

Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu care u inima mi-ai frant, acum stiu ca-n serile senine, uneori sh ingerii mai plangsadsadsad
Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost!laughing

Pentru Un Moment Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce love struck"
Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti? Cum pOti sa ceri daca u nu iubesti
M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""
Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa stii ca-i doar o incercare trecatoare
?»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fost cel care ne-a indepartat. oh go on«?
» FenOmenal delOc` banal dementSal` chiarR fataL ` orinGinal sh `senZual Nu ` creZi ca real?
Stiu ca sunt diferita in felul meu, si ca uni nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc, chiar daca unora le displac.
Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…
Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori, dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…smugsmug
Fundita :X?

2 răspunsuri:
| lora3u a răspuns:

Pune si tu in functie de ce simti in momentul ala. Cauta pe net, sunt o multimewinking

| Andrreeubehs a răspuns:

Pai,. depinde ce fire esti.:
"ce sa mai cred acum?, nu mai pot sa visez. dupa ce fara mila mi. a spus ca nu contez"."daQ ai nev de prieTTenia mea'. si ne desparTT 100 de pasi. fa u primul pas si le voi face eu p celelalte 99 pentru tine blushing". ïN privinta lui. e o singura dilema.ca rOata se va intoarce mereu p aceeas temawinking"."1.)aM vreÓ vina!?!'
Qa'as vRea sa te'. iauu;.
si Sa te pun intr. o0o vitRiNaaá!'. x

).'! dOarrr.