| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi mai merge sa-mi pun poza la avatar.nu merge nici macar avatrul de la yahoo...imi ramane "blocat" pe "don't share a display image", ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kiyy a răspuns:

Dezinstaleaza'ti yahoo-ul si reinstaleaza'l... alta metoda nu cred ca exista... si daca nu merge nici asa, ei bine habar nu am.

2 răspunsuri:
| GrEeNHeArT a răspuns:

Poate ai mai multe chestii deschise in bara, si de asta nu merge, dar daca nu ai e mai grav, inseamna ca trebuie sa iti schimbi windowsul asa am patit eu, dar daca nu vrei sa il schimbi da-i un restart si daca nici asa nu merge lasa-l macar o zi inchis daca nu poti sa te aptzi de la el o saptamanaiar apoi il aprinzi si o sa meargawinkingwinkingwinking...SUCCES

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Clicl stanga` pe poza ta`. si bifezi acolo scrisu` de langa poza " share my` picture ". :p