| Șttefania a întrebat:

Nu pot sa imi fac cont pe youtube. Am avut unul dar nu vrea sa mi-l recunoasca. Am incercat sa imi fac altul. Prima pagina a merg dar a doua imi scria cum vreau sa imi fac numele si apoi adresa de e-mail. Scriam parola buna si totusi nu mergea. Ma ajutati? Daca aveti vreun cont si nu il mai folositi sau sa imi faceti unul? Multumesc si dau funda. Contul dati-mi-l pe privat

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrSpooky a răspuns:

Dami adresa ta de mess pe privat ca sa iti pun adresa ta

| madducu a răspuns:

Daca ai cont pe Google, trebuie sa pui parola de la acest cont.De exemplu, contul tau de pe youtube e asa:
nickname:Marina
parola:o scrii pe aia de la Google.
PSbig grinaca n-ai cont pe Google, fa-ti unul apoi foloseste parola pentru contul de pe youtube.
Sper sa mearga:*

Răspuns utilizator avertizat