| geany1997 a întrebat:

Nu stiti cu se numeste episodul din tom si jerry cand tom avea amnezie si se purta ca un soricel? il caut de mult timpbig grin Fundaa:X:X:

2 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Http://www.desene-animate.eu/tom_and_jerry.html cauta aici iale la rand sunt toate episoadele funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nuh stiu qum ash putea sa-ti raspund sigur. app am gasit cel mai fain site cu compuneri ! eu le iau de aici sh profuţ de rom ma crde un geniu ! aqu vrea sa ma ia la olimpiada ! auitatziva sh voi poate va juta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/