| anonimguy3 a întrebat:

Nu stiu daca multi veti lua intrebarea asta in serios sau nu, dar care e faza cu numarul de tel a lui satana, ala cu 076666666 lalalal nu stiu cati de 6. Stiu ca atunci cand eram mai mic am sunat cu prietenii de amuzament pentru ca eram mici si am auzit si noi de cica numarul lui dracu, am sunat si cand ne-a raspuns am auzit o muzica de pian si dupa am auzit o voce ragusita si care nu intelegeam ce pola mea zicea si dupa iar pian si orga. Dupa am inchis si ne suna el pe noi, ne-a sunat de vreo 2-3 ori. Acuma n-am incercat pentru ca am uitat de prostia asta, dar sunt curios daca sun ce pola mea mai aud acuma, aud sunete din filme interesante cu 3 de X, copii care sunt posedati, iar orga sau pian?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

O sa o auzi pe maicata ca ai facut cost suplimentar

| Sn4k3 a răspuns:

Ce a zis Tairon. Poti incerca, dar nu cred ca va merge numarul sau ca vei auzi ceva laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pf,s-a schimbat, acum e asta :

https://www.youtube.com/watch?v=H19GWGnzCvs

| Adminul000 a răspuns:

Asta este happy 0888 888 888

| Coquina5 a răspuns:

Mai bine incearc-o pe asta:

https://www.youtube.com/watch?v=7iFXyLah2oQ

e foarte tare facut videoul ala, nici nu am curaj sincer sa incerc.

| trillmane a răspuns:

Numarul de telefon nu exista si este posibil sa fie o iluzie ceea ce ati auzit.

| trillmane a răspuns:

Funda?

| MihvvcfBlabla a răspuns:

Hei,stii joaca pe care o recomanda Ilie's Vlog, joaca se numeste big time, daca o descarci si pui codul XWRA9 si automat vei avea 2500 tikete ))

| VaseaBV a răspuns:

Numarul de telefon era 074666666666666666