| Iσαηα a întrebat:

Nu stiu la ce curs de la educatie pmb sa ma inscriu..Dezvltare personala sau Management de Proiect si Leadership? Ma puteti ajuta sa decid?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E musai unul dintre nulitatile astea doua? Cine le tine? Ce au facut concret in viata cei care le tin pentru a se justifica faptul ca incearca sa povesteasca altora despre chestiile astea?

| Iσαηα explică (pentru KodrutZ):

Nu te certa cu mine pentru asta. Nu asta am intrebat. Am intrebat care dintre astea 2 e mai interesant. Mersi pentru ajutor...

| KodrutZ a răspuns (pentru Iσαηα):

Nu ma cert cu tine. In cazul asta, zi cine preda fiecare curs si da un link ceva, sa imi fac idee. Titlurile, cum ziceam, mai ales in Romania noastra cea de toate zilele, sugereaza chestii traduse din engleza de catre niste inapti care predau succes sau management fara sa aiba o letcaie in buzunar sau fara sa fi condus in viata lor o echipa. Intelegi ideea? Nu iti pot recomanda o chestie generica atita vreme cit nu stiu in ce consista si cine ti-o serveste.

| BiuL a răspuns:

Dezvoltare personala, totusi daca vrei sa fii antreprenor, manager, sa iti faci un bussiness chestii de astea atunci e mai bun celalalt.