| Er1 a întrebat:

Nu știu dacă am catalogat bine la "timp liber", deoarece pentru mine e o pasiune ceea ce fac. E vorba de blog.
Ador să scriu și să împărtășesc lucruri cu alții, însă aș dori să pot bloca anumite persoane și nu prea știu cum, am căutat peste tot și habar n-am cum să fac.
Eu scriu pe wordpress, însă deja nu mai suport acele persoane care sunt răutăcioase doar pentru a se crede mai importante și mai ales fără să citească sau să mă cunoască. Știu, e "riscul meseriei" că scriu tot ce mă duce capul în fața prietenilor și a necunoscuților, dar deja au devenit insuportabili unii și nici nu am de gând să renunț la blog pentru niște asemenea persoane.

Vreau să vă rog pe cei care le aveți cu wordpress-u, să-mi spuneți și mie cum pot bloca o persoană.
Mulțumesc frumos, dau fundă dacă merge.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru modificarea sau stergerea unui utilizator accesezi-> Authors and Users. Aici vei putea sterge sau modifica orice utilizator din lista ta.
http://www.hosty.ro/......esa-de-ip/

Întrebări recente