| anonim_4396 a întrebat:

O ghicitoare:
alb si rosu e-npletita
la un martisor se pune
ori la magazin asim
ori facuta de mana
RASPUNSUL:...
si o intrebare:
care e cel mai frumos martisor pe care lati primit?
(spuneti prin cuvinte)

Răspuns Câştigător
| KimK a răspuns:

Ata aia de la martisor? big grin
Si...eu am primit o bratara foarte draguta (e preferata mea) si martisor...hmmm.aaa stiu! un fluturas love struck
Paa :*
funda?

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Raspunsul este ''snurul de la martisor''. Referitor la cel mai frumos martisor, in cazul meu cel pe care l-am daruit, este un buchet de ghiocei[nelipsit in fiecare an ] si o brosa din aur pe care sotia mea o poarta cu placere.

| MissAvocado a răspuns:

Este acel snurulet de la martisor si cel mai frumos martisor pe care l-am primit a fost un martisor de aur cu 3 simboluri : un trifoi cu 4 foi (norocul) o inimioara (iubirea )si cu o cheie (cunostintele si intelepciunea ) martisorul a fost facut la comanda

| Robert a răspuns:

Raspunsul este funda.

| KimK a răspuns:

Stefan nu trebuie sa primeasca fundita pentru. ca el a zis ce A DARUIT big grin

| KimK a răspuns:

Asa e big grin
mda

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Eu nu cred ca cel mai frumos martisor este unul cumparat sau fff scump sau ceva. daca cineva vroia sa.ti fi dat ceva frumos si din inima il facea chiar pers respectiva...
oricum nu toti cred ca e asa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreti sa stiti ce martisor mi-a placut mie cel mai mult? un pantof cu toc! nu glumesc e martisor! o sa pun o poza pe hi5 cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si asa este bine! e baiat! cum sa primeasca el martisor? ziii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai am intrebari! cand am anunt

| alice9467 a răspuns:

Un martisor de la www.martisoare-shop.ro.