| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru cei care se uita si ei la emisiunea de pe Antena1:
Comanda la Mine s-a terminat pentru ca trebuia sa fie joia trecuta numai ca a inceput prostia aia de "Burlacul", trebuia sa fie in reluare vineri la 14:30 si nici atunci nu a fost! stie cineva ceva?

3 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

S`a terminat emisiunea straight face Voi nu stit ca pe timpul verii aproape toate emisiunile iau vacanta? rolling eyes

| ramitzu a răspuns:

Emisiunea era lunea... laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nasol, sper sa inceapa in toamna :X:X cai belea emisiunea rau de tot