| AndreeaG a întrebat:

O parere:Ce credeti despre filmul:"Placinta Americana-Cursa in pielea goala"? Eu cand l-am vazut prima data mi s-a parut extraordinar! Amuzant, fara cuvinte... Vreau sa vad daca mai e cineva care l-a vazuthappy

Răspuns Câştigător
| dadaaaaa a răspuns:

Buna.Eu l`am vazut, e chiar fain =)). Ala cred ca era American Pie 6, dar uitate la American Pie 7, e si mai fain :))

Http://www.filmeonline.org/american-pie-the-book-of-love-2009-film-online/ il poti vedea aici online cu subtitrare :*

9 răspunsuri:
| jane_5414 a răspuns:

L-am vazut si eu.Chiar ca este incredibil, si razi la el oricum toate filmele Placinta Americana sunt dragute. Merita sa le vezi. Este foarte bine regizat acest film.

| 09Viviana a răspuns:

Sh eu l-am vazut

e super:X

| Gexu a răspuns:

Eu l-am vazut! Este un film bun dar nu nemaipomenit de genial.In mare parte este ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place

e cam fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu andrey996_boss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu l-am vazut si wooooooow si comedia era woooow si tot wooooooooow e cel mai tare filmtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb film l-am vazut de 3 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place foarte mutl si la-am vazut pentru prima data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beton rau mai ales tipele alea goale... fain filmu