| cr4zymutu a întrebat:

Obisnuiti sa cititi bloguri? daca da care ar fi acelea? si ce parere aveti despre al meu?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place sa citesc blogurile prietenilor mei. Sunt pline de viata si mereu imi dau energie. Blogul tau nu prea e ce urmaresc eu.

| L a răspuns:

Citesc, dar un singur blog al unei prietene. Blogul tau e destul de dragut, imi place ca e funny, si copilasul din filmulet e foarte scump love struck si ce ras are laughing `happy.`

Răspuns utilizator avertizat
| ESET a răspuns:

Dami blogul tau sa il vad laughingca asa nu am ce citi

| Deea_5433 a răspuns:

Urmaresc foarte multe bloguri, asa ca mi-am facut si euhee hee