| marioi a întrebat:

Odată, am instalat un joc super, dar intr-o zi m-am plictisit de el și l-am șters. Ma puteți ajuta sa-l gasesc? Am uitat cum se cheamă.Era ceva cu
,, amazon,,
Era cu un om care alerga prin padure, fiindca erupea un vulcan. Trebuia sa dai stanga dreapta, sa sari sa te rostogolesti, ca sa treci de obstacole.
Omul avea si un bici cu care lovea, daca apareau, niste serpi.
Puteai sa schimbi teritoriul (peșteră, junglă, munte), puteai sa schimbi costumația omului, era foarte tare.
Vă rog, numele jocului sau un link, sau orice alte informații care sa ma ajute sa-l gasesc.

Răspuns Câştigător
| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Temple run 1 2 sau 3
FUNDA?