| roox a întrebat:

Partcip la concursul de fizică Ştefan Procopiu la secţiunea referate şi nu am nici o idee. Azi trebuie terminat. Îmi puteţi spune nişte teme?thinking

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ideea acestui referat trebuia s-o porti de multa vreme in minte.De ce te-ai trezit atat de tarziu?

| BuradaCosmin a răspuns:

Nu prea le am cu fizica am media 9 dar dupa parerea mea ar trebui otema complexa care sa cuprinda mai multe lectii de genul "dilatare timpului in finctie de viteza".

| roxanna_1751 a răspuns:

Fizica... patinajul are ff mare legatura cu fizica. poti invata cate ceva despre patinaj in timp ce faci referatulwinking