| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce rank sunteti?
Eu sunt pe 1224

Răspunsuri: 400
Răspunsuri castigatoare: 16 vezi
Intrebari: 42 vezi intrebarile

Ma puteti ajuta sa intru in top 1000? Tot ce trebuie sa faceti este sa dati nota 10 la unele din intrebarile mele va rog!
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Eu sunt rangul 876.

Nr raspunsurilor mele: 426
Nr raspunsurilor mele castigatoare: 57
Intrebarile mele: 41

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal as fi raportat postarea ta, pentru a fi stearsa, nu este o intrebare. Nu o fac pentru a afla si altii ca notarea cu 10 a unei intrebari nu te ajuta la obtinerea de puncte. Uitata-te la Punctaj si o sa vezi ca puncte se primesc numai pentru vizite, voturi, raspunsuri, raspunsuri castigatoare, folositoare si inteligente si daca ai raspuns intre primii cinci. De altfel nu inteleg aceasta goana dupa puncte si urcarea in clasament, acestea vin de la sine daca dai cat mai multe raspunsuri folositoare. Succes si numai bine!

| mgtow a răspuns:

Rank 14.

| Anileda a răspuns:

Rankul-Nu stiu
Raspunsuri-Nici asta nu stiuhappy
Cam nestiutoare la ora asta

| Bianca_4346 a răspuns:

Serios?!straight face
E chiar atat de important rank-ul pentru tine?

| Freaky a răspuns:

Răspunsuri: 277 vezi raspunsurile
Răspunsuri castigatoare: 42 vezi raspunsurile castigatoare
Intrebari: 88 vezi intrebarile

| CookieșiParty a răspuns:

Eu am raspunsuri:200 nu mai stiu cate
raspunsuri castigatoare:19
Intrebari:18
Rank:2127
Iti dau acum nota 10 la aceasta intrebare!

| AframyK a răspuns:

Rank 3370.Nu stiu cat de mult o sa fie agreata ideea ta de TPU.

| DarkBlood32 a răspuns:

Păi nu sunt într-un rank aşa de mare. Sunt doar rank-ul 913.
Am 18 răspunsuri câştigătoare, ştiu, sunt puţine, dar nu-mi pasă câte funde am.
Am 1000 şi ceva de răspunsuri iar întrebări nu mai ştiu.