| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site gasesc lucruri noi si gratis pentru stardoll?

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Pe tsistardoll scrii pe google si dai la prima sunt mereu lucruri noi acolo in fiecare zi funda?:X

2 răspunsuri:
| DaianaBianca a răspuns:

Pai scrii pe google stardoll underneath.acolo in fiecare zi (sa zicem din 2 in 2 zile) apar lucruri noi si stiri noi de pe stardoll. sper ca te'am ajuat.

| AnNuTzZikKaA a răspuns:

Da. sunt stardoll swan ropeople lucruri gratis avril lavinge lucruri gratis moxye girlz lucruri gatis stardoll si magazine cu lucruri gratis stardoll