| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce site'uri va mai pierdeti timpul? Si ce bloguri cititi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dau o plimbare pe la ele.ro, fashion.ro, quelle.ro, ejocuri.ro, ejobs.ro, avon.ro, oriflame.ro, sfatulmedicului.ro, ziare.ro, etc. și se știe TPU.ro.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Mai, tukhey iti cam place sa joci pe mai multe fronturilaughing! Hotaraste-te!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu stau pe Hi5 SI CEL MAI MULT STAU PE TPU.winking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Tukhey23: unde ma duc doar de tine dau rolling on the floor esti vreun don juan? thinking laughing

| tukhey23 a răspuns:

Www.TPU.ro
www.cum sa te fac sa iesim la un suc.ro
si zine si tu unul sau mai multe, cate vrei.Plsss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe hi5 si TPUbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@tukhey23 se pare ca esti mai don juan decat credeai vreodatalaughing)
poate daca ramaneai doar la anna iesea cu tine la un suclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, abureste-le, da la separe, sa nu stie una de alta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moshe and mordechai. lumea lui pisicot., zuzeta, s. demaio., laura adamache. -blog-uri.

| OvidiuMocanu a răspuns:

Intru pe hi5 tagged.com pe pufulete.ro pentru a juca jocuri pentru copii sunt foarte misto laughing