| alexia99 a întrebat:

Pe cine votati astazi...pe basescu sau pe geoana?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Geoana, un om mult mai diplomat si invatat.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am votat deja. Votul este secret deci nu o sa il dezvalui. Sper ca am votat corect. Nu vreau sa creez iar polemici pe acest site. Mai ales ca sunt si sarbatorile.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Votul este secret!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Basescu.
geoana e doar invatat si diplomat.invatat de altii ce si cum sa zica/faca iar diplomat ca asta ii e meseria.In rest... e un om slab! Nu merci big grin

| Klara a răspuns:

Eu o votez pe Hannah Montana smug

| Nic a răspuns:

Base

| Chocolate a răspuns:

E doar ora 3...

| Chocolate a răspuns:

Pe Miley Cyrus.

| mihaa a răspuns:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu votez ca m-au suparat, au impartit toate tunurile si or sa le mai imparta, cine este la conducerea haitei, nu conteaza, furturile vor fi aceleasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat dar decat sa vina comunistii mai bine basescu ca si asa a ramas singur din cauza referendumului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Votul este secret!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vantu i-a sponsorizat pe toti, mi-e scarba.