| albonifiras06 a întrebat:

Pentru ce sunt elementele zodiilor? Cum ar fi eu sunt zodia berbec si sunt elementul foc.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Numai minciuni, pacaleli si bani aruncati pe geam.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare zodie trebuie să se contopească cu elementul său, într-un cuvânt, dă-ţi foc.

| Dannyofficial a răspuns:

Fiecare zodie are elementul sau exp: 1.Varsator element aier. 2.Pesti element apa. 3.Berbec element foc. 4. Taur element pamant. 5.Gemeni element aier. 6.Rac element apa. 7. Leu element foc. 8. Fecioara element pamant. 9.Scorpion element apa. 10.Balanta element aier. 11.Scorpion element apa. 12.Sagetator element foc. Sper ca te-am ajutat.

| albonifiras06 explică:

Danmyoficial pentru ce sunt? Nu ce elemente sunt. Știu că văru-i apă și prietenu-i pământ și că eu sunt foc. Dar ce sunt?