| Shuellen a întrebat:

Pentru marii fani metin2laughing

Vreau si eu lista caracterelor dupa puterea de atac si aparare

si cum trebuie pus statusul si ce caracter va place cel mai mult si ce caractere avetihappy

13 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Asta e intrebare de baraj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cre stie cum sa bag puterile sa atac de pe cal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kkjjjuuj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dati-mi si mei lista metinurilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite sa iti zic ceva am ani buni de metin2 asa ca pot sa te sfatuiesc sa: iti alegi mental daca vrei sa mergi la maimute pentru medalii sau sa omori creaturi corp ca sa distrugi metine si ca sa omori creaturi statusul pentru caractere este urmatorul:Razboinic Corporal

Pe fiecare nivel :
VIT: 2 puncte
STR: 1 punct
Cand se ajunge la 90 VIT se continua cu STR pana la 90. Dupa aceea DEX-ul la 90 si ultimul INT-ul

Razboinic Mental:
STR: 2 puncte
VIT: 1 punct
Cand se ajunge la 90 STR se contiunua cu VIT pana la 90. Dupa aceea INT-ul la 90 si ultimul DEX-ul

Sura magie
INT: 2 puncte
VIT: 1 punct
Cand se ajunge la 90 INT se continua cu VIT pana la 90. Dupa aceea DEX-ul la 90 si ultimul STR-ul la 90.

Sura arme
INT: 2 puncte
VIT: 1 punct
La fiecare 4 nivele se pune 1 punct la STR.

Ninja arcas- este perfect in PvP singurul inamic adevarat fiind sura de magie.
DEX: 2 puncte
VIT: 1 punct
Cand se ajunge la 90 la DEX se continua cu VIT pana la 90. Dupa aceea STR-ul la 90 si ultimul INT-ul la 90

Ninja Asasin
DEX: 2 puncte
VIT: 1 punct
La fel ca si la ninja arc se ridica DEX-ul primul dupa aceea VIT-ul, STR-ul si ultimul INT

Saman Vindecator- la lvl mare este foarte bun in PvP
INT: 2 puncte
VIT: 1 punct
Cand se ajunge la 90 INT si 90 VIT se continua cu DEX-ul pana la 90 si ultimul STR-ul

Saman Dragon
INT: 2 puncte
VIT: 1 punct
Ca si la saman vindecator se urca INT-ul la 90 si VIT-ul si dupa aceea DEX-ul si ultimul STR-ul

eu prefer cel mai mult corpu -:* bft in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parola pot sa scriu ca sa am 8 caractere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninja arunca cu pufnale de pe cal ninja cel mai tare\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am saman de lvl 65 cu cal militar si imi place foarte mult samanul ptc are magii tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallut am caracteru razboinic am nival 21 si am tot +9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manu eu am ninja lama pe ro la lvl mik e slab sa stii cu el trebuie s aai rabdare daca vrei un caracter bun cand treci de lvl 70 eu iti zic ca nu te mai abte nimeni la pvp cu iteme bune eu omor playeri doar cu otrava daca sti sa bagi caluema otrrava pe el (gluga, pumnal) omori sura bm si nici jumate nu iti ia daca sti sa fuugi nitel. iar la lvl mare toate caracterele sunt bune pvp difera doar itemele si stilul propriu de a juca parerea mea alege ninja lama e ce l mai frumos caracter (statusu: 2 dex1 vit faci full dex bagi full vit si incepi cu str si ultimu faci int) sper sa te bucuuri de caracter la fel ca mine :* succes

| GostAngel a răspuns:

Hmm eu zic ca seven-world.de este foarte cool si cel mai bun caracter este Sura dupa Razboinic dupa Ninja dupa Samanul e cel mai slab dar la buff adica la vrazi e cel mai tare

| GostAngel a răspuns:

Cam cel mai fain e warrior= razboinic si +ca e cel mai tare la duel si la monstri sate faci mental e cel mai bun big grin