| Tokha a întrebat:

Pentru userii TPU care ma cunosc si imi stiu intrebarile, ce parere aveti despre mine?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Ti-am vazut intrebarile si raspunsurile si am vazut ca esti o fata obisnuita si de treaba. imi place de tine, sincer:X

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Esti praf... funda?

| Minks a răspuns:

Nu ma pot pronunta. In spatele unor litere se poate ascunde oricine. happy

| noktambul a răspuns:

O fata ca mai toate fetele de astazi, dar cu un avatar frumos. Si cu Samsung Corby!

| MikyMi a răspuns:

Din intrebari?!
Pai sa vedem. cred ca esti o fetita cuminte.

| Kiko a răspuns:

Esti f tare...

| Geo14 a răspuns:

Bunaaakiss
mi se pare ca esti o fata optimista, cu simtul umorului, stii sa te faci placuta in public, stii sa vorbesti, esti inteligenta, cuminte in limbaj, de gasca[asa cred eu] esti intuitiva, stii cum sa vorbesti, ma intelegi tu, o fata super, de treaba kiss

fundita?