| alex882 a întrebat:

Peste 2 zile e ziua surorii mele mai mari careia ii plac florile de ghiveci mult... dar nu prea ma pricep la flori asa ca va rog sa-mi recomandati o specie de floare mai frumoasa ca ma duc maine sa caut. multumesc!

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Orhidee

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Mie-mi plac primulele(3-5 lei), amaryllis(20-60),orhideea(35-60lei),azaleele(4-7lei).
*preturile sunt estimate, din ce-am vazut eu, poti gasi si mai scumpe dar si mai ieftine*

| CamiiBăă a răspuns:

Iai ce flori vrei tu (eu as sugera trandafiri). Pentru ea ar conta mai mult gestul.winking