| bogdang a întrebat:

Poate nu e o intrebare, dar am vazut ca se poarta tehnica asta de prezentare a blogurilor... asa ca intru si eu in hora: http://ambitruth.blogspot.com/

Sunt ceva mai nou in domeniu (ca si blogul meu) asa ca astept pareri si daca vreti puteti sa-mi lasati si voi un link cu blogul vostru aici sau pe privat. Merci!

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Te poti inspira si de pe al meu pentru ca la acest blog nu lucreaza doar o minte, lucreaza doua : http://glasul-barfei.blogspot.com/
adica eu si colega mea. Oricum, pentru inceput este destul de bun! :)

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

1. ITI ADOR BLOGUL este super tare... si eu am o tendinta sa adorm oamenii cu chestii lungi. 2. am si eu blog si acum daca tot ai adus vorba cred ca o sa reincep sa postez. o sa-ti las linkul prin mesaj. succes la scriswinking

| blamefire a răspuns:

Este super marfa blogul...am si eu unul si daca tot ai adus vorba...am sa ma apuc de scris.crezi mi-ai putea da id-ul tau? sa ti-l dau pe mess(nu vreau sa-l vada chiar toata lumea) mersi