| zalisa a întrebat:

Pot descar ca imagini de pe hi5 la dimensiunea normala, nu micșorate?

4 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Descarca Photo Scape.Intra la screen capture, apoi capture region.

| zalisa explică:

Amandoua au mers! Mulțumesc!

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

2 metode:
1. Cu printrscreen
2. Cu Mizolla: Daca navighezi cu Mozilla Firefox pe internet, in momentul in care esti in pagina cu poza te duci la meniul programului de internet denumit "Unelte/tools" (acela de sus de tot de deasupra barei cu adresa paginii pe care o vizualizati), apoi selectati "Informatii despre pagina/page info" apoi "Multimedia/Media" si printre linkurile care apar il selectati pe al doilea care se termina. jpg, este tip imagine. primul ar trebui sa fie cel al avatarului vostru.

Cand selectati link-ul respectiv o sa apara poza in partea de jos a paginii si puteti apasa butonul de "Salvare ca" din dreapta sus a ei.

| LeeO a răspuns:

Doar o modalitat este / print screen (e o tasta pe tastaturawinking ) - start - all programs - accesories - paint - edit - paste - file - save as