| mihai2092 a întrebat:

Pot vinde o arma pe care am cumparat-o in Crossfire? Cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O scoţi la licitaţie pe amazon. sau o pui pe blog şi dai un hoax la toată lista. poate se găseşte cineva să o cumpere.

Ah! în jocuri nu au amazon? nici măcar un râu mai micuţ? laughing)) caută o fântână. învaţă şi tu nişte engleză. poate te descurci. sau citeşte despre jocul respectiv. ştiu: e greu, dar cred că ai să înveţi cum se joacă.

1 răspuns:
| TheYoyogabi a răspuns:

Parca trebuia sa apesi pe resell si si iti aparea ceva si ii dadeai OK si se vindea.