| LovعlyFeelings a întrebat:

R3 all! Sunt atat de fericita ca m`ati votat! -.- Sunteti niste draguti. Totusi, as mai vrea daca se poate sa ma mai votatsi odata! Si de data aceasta, tot cu fundita va voi rasplati! Daca puteti, dati mesaje in lista. Cei care imi vor aduce mai multe voturi vor primi mai multe funditse! Multumesc anticipat din nou! Link: http://www.metin2tim.ro/concurs.php?concurent=printesa

Răspuns Câştigător
| Addddda a răspuns:

Sper ca vei castiga big hug succes in continuaree :*:*

6 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Te-am votat:X abia astept sa te votez si maine:X sper sa castigi:X

| QuadruplePersonality a răspuns:

Si de unde stii tu cine ti'a adus mai mult voturi?

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_5313 a răspuns:

Te-am votat si promit ca intru si maine si poimaine etchappy

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Tiam dat funda?

| DeepInDarkness a răspuns:

Am votat!