| anonim_4396 a întrebat:

S-a ajuns sa fim impartiti in doua grupe (Seniori si Juniori) si sa ni se puna restrictii. Ce-i asta? Parca aveam voie sa punem orice intrebari vrem. De ce a ajuns TPU asa? Si nu, nu vroiam sa spun "Din cauza cui a ajuns TPU asa?", pentru ca nu avem nici un drept ca sa dam vina pe cineva. Toti suntem de vina.

Celor care inca rad de Justin Bieber- lasati-l in pace. Noi nu am ras de el degeaba ci din cauza faptului ca TPU era invadat de conturi "ILoveJustinBieber". Dar voi radeti fara motiv, doar fiindca asa vreti.

Celor care "confunda" categoriile- ati distrus "Comics" si probabil si alte categorii doar fiindca va e lene sa puneti o intrebare gen "Pentru ce a fost facuta aceasta categorie?". Unii dintre voi (de exemplu) pun intrebari care ar trebui sa fie la "Afaceri & Financiar", la "Casa & Gradina" doar fiindca le e lene sa caute categoria potrivita. Altii (cei de la "Comics") nu stiu engleza (probabil) sau cred ca "Comicuri" inseamna amuzamente sau alte chestii. Incercati sa va dati mai mult silinta (desi nu e niciun efort in a face asta) pentru a posta o intrebare la categoria corecta.

Celor de la "Trivia/Amuzante"- nu va mai bateti joc de cei de la "Dragoste & Sex". Pun pariu ca si voi erati asa la inceputul vietii voastre sexuale. Cei care pun astfel de intrebari sunt doar niste tineri nevinovati care vor sa stie mai multe. TPU nu este facut pentru a rade de intrebarile altora. Este facut pentru a ii ajuta pe oameni si pentru a fi ajutati.

Celor care intreaba "Salut, ma primiti si pe mine la T/A?"- nu mai puneti intrebarea asta pentru aveti orice drept sa va duceti la o categorie. Nu aveti nevoie de permisiunea userilor, pentru ca dupa cum observati, nu ei conduc site-ul.

Celor care care nu fac decat sa faca misto de alti useri si sa ii injure- de ce faceti asta? Adica aveti vreun motiv sa va bateti joc de ei? Daca ati avea un motiv destul de intemeiat, as mai intelege, dar nu merge sa iti bati joc de cineva doar fiindca asa ai tu chef.

Adminilor- nu cred ca a fost chiar necesar sa puneti atatea restrictii. Nu cred nici ca asta va ajuta cu ceva. Cred ca va inrautati situatia deoarece ii face pe useri mai revoltati. Cu cat se revolta mai mult, cu atat apar mai multe probleme.

Celor care inveseleau T/A pe vremuri- NU VA INTOARCETI! Nu o luati ca pe ceva rau dar pana nu se linistesc apele nu cred ca ar trebui sa veniti.

Pe TPU ar trebui sa fie doar oameni ca @NOname, @Legiuitoarea, @Nelu... In fine, sugerez ca TPU ar trebui sa fie disciplinat, pentru ca nu a fost creat sa vina toata lumea sa isi descarce frustrarile pe noi.

P. S: Adminilor (din nou)- cred ca ar trebui sa setati robotelul sa interzica doar injuraturi.

P. S. S: Tocmai am pus intrebarea la categoriile gresite. Fara suparare dar vreau sa vada intrebarea toata lumea. Sper sa nu imi raspunda lumea ca am incalcat ceea ce am zis eu ca nu e bine.

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Pentru ca faceti abuz de prostie.
Daca se respectau regulile impuse de la bun inceput si toata lumea ar fi citit regulamentul inainte se apuce de raspunsuri si intrebari cum este normal nu s-ar mai fi ajuns la restrictii si etc.

Dar este ok si asa, macar acum putem stii ca ala care a pus o intrebare aiurea are 12 ani.

| HeathLedgerForever a răspuns:

Pff.Incredibila postarea ta @Flavius17. Dreptate ai, iti sustin postarea.Ai uitat de ceva:de cei care "cersesc" dupa fundehee hee.E chiar aiurea, deci omule ori dai funda ori nu, nu poti "toace" asa omul la cap.Bine acum, la inceput eram si eu asa ca ma luam dupa altii, anyway oh go on Felicitari inca o data! kiss