| Cristinaaa a întrebat:

Sa-mi spuna si mie cineva nume de hi5 cu simboluri din alea. N-am inspiratie si nu stiu ce nume sa ii pun. Dar vreau sa fie unul care sa atraga atentia multora... Dau fundita...big grin

Răspuns Câştigător
| Ðeeส ♥ a răspuns:

§µfle†zêl råñï†h
SufℓεΤ•dε•cσρίℓ
♥O pustoaica קℓiחa de visee
♥ßebits∂ as†ą έ ๏ bεs†їέ♥ ℓαsØ mαί mø∂ζξ
ჯ Ǿ °ŚŷmpLǻ »mýñǾ®ąąąą'«׃ჯ
I am тнe яeasoи of yoυя sмile
●¢ë d®õg ¢¥üÐåt §ûñt ®o§ åLbå§t®ü fë®më¢àt●
ע๏ρςђίℓ sςάράt đέ ℓά ςάsά đέ ρยғùℓέţί [ laughing]
love struck: väςå ŀŭ мǻмi ßăăă ƒŗäiєяë
° A†Raç†iê ÐIncøLØ de PaRaÐyS
sper sa te ajutehappy... funditahappybig grin

3 răspunsuri:
| alexboy a răspuns:

Sallz pai mai intai intri aici http://www.messletters.info/ si o sa-ti apara ''enter your text here'' si acolo si ce nume vrei tu si o satil transforme mai jos in tot felul de variatii

| MaduU a răspuns:

Simbolurile alea si scrisuri deosebite gasesti pe www.msnletters.info