| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase care chiar sa atraga atentia.

6 răspunsuri:
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Cauta aici statusuri :
http://www.statusuri.ro/statusuri-versuri.html

sau

"Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente cara iti taie rasuflarea."

"Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei"

Bafta.;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai frumoase statusuri sunt acelea pe care le scrii tu, cele personalizate. Si atragi si atentia in mod pozitiv. Daca le copiezi de pe net, dovedesti ca esti o copie ieftina si lipsita de originalitate.

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Nirvana_3893 a răspuns:

1)Oamenii se folosesc mai mult de partea dreapta, iar inima e in stanga.
2)Iubesti pe cineva atunci cand ai ajuns sa vrei sa-i dai ceea ce ai mai bun si hotarasti sa i te dai pe tine insuti...
3)Indiferent cate motive ai pentru a muri, ai nevoie de unul singur ca sa traiesti!
4)Candva am locuit in sufletul unui barbat...mare inghesuialaaaalaughing)
5)Caut mereu un drum intre naivitatea de a iubi totul si nenorocirea de a nu iubi nimic.
6)Puterea femeilor consta in modul in care le percep barbatii slabiciunile.(by me)
7)The World is made in China.
8)Este mai usor sa fugi de realitate, decat sa te adaptezi ei.(by me)
9)Dorintele neimplinite sunt sursa dramatismului interior!
10) Cand vrei sa uiti pe cineva, inseamna ca te gandesti la acea persoana...
11) Daca intru in gura lumii, se numeste sex oral!
12)Nu-mi mai ajungi la inima, nici daca imi intri prin vena!
13)Un barbat adevarat face lucrurile sa se intample!
14)Daca ai cu ce, lauda-te! Daca nu, prefa-te ca ai!
15)Oricat de jos ar cadea dolarul, apleaca-te si ia-l!
16)Suntem atat de preocupati de viitor incat uitam sa traim prezentul.(by me)

| Zuza_6379 a răspuns:

1.Singurul lucru bun la mine e ca, zambesc orice ar fi![by me]
2.Zambesc doar pentru ca esti langa mine.
Cand vei pleca, voi deveni din nou aceea fata indiferenta![by me]
3.Imi tremura creionul pe foaie.Dar stiu ca el e succesul viitorului meu.[by me].
Toate sunt facute de bine.Nu prea imi place sa le copii de pe net.:d.Asa cand imi vine sa copii statusuri.Ma pun pe scris, nu copiathappy

| Eu_4869 a răspuns:

Visul e lumea in care poti sa faci tot ce-ti doresti, oricum consecintele finale sint ca te trezesti din vis...by me happy