| XCoryZ a întrebat:

Sa va explic ce s-a intamplat. O prietena, Bianca, mi-a oferit la scoala o mica hartie pe care a lipit poze cu idolurile mele. A mai scris si ceva foarte frumos in ea printre care a zis "Iti multumesc ca mi-ai dat sansa sa iti fiu o... PRIETENA!". Apoi in timpul orei ma uitam la ea (o mare greseala) Alexandra o colega, a vazut ca ma uitam. Era curioasa sa vada la ce ma uit asa ca mi-a soptit sa i-o dau. Eu i-am dat-o ca era aproape de mine. S-a uitat si a prins-o profesoara. A zis "Mai, Alexandra, mai! La ce te uiti? Chiar nu te intereseaza despre ce vorbim noi la lectie?" Ea a raspuns "Ba da, ma intereseaza si ma uit la niste poze." Profesoara a zis "Pot sa le vad si eu?" Iar Alexandra "Sunt cu niste fete" apoi le-a ascuns in banca zicandu-i profesoarei ca se va uita in pauza. Fata care mi-a oferit pozele cu scrisoarea s-a uitat la Alexandra, apoi la mine, apoi iar la Alexandra si apoi iar la mine. In pauze nu a mai vorbit cu mine, nu s-a mai apropiat de mine si acum sta pe invizibil pe mess si s-a suparat cred. Dar nu, ca sigur s-a suparat! Nu inteleg de ce nu a vrut sa arat pozele colegilor. crying Ce sa fac? crying

3 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Probabil nu vrea ca colegii tai sa vada cat de apropiata este de tine. daca chiar iti este prietena si o iubesti te iubeste cred ca cand o sa te duci sa ii ceri scuze o sa te iertehappydar fai si tu un cadou frumos. sper ca te-am ajutat.

| AnnaAnnne a răspuns:

Spune-i ca nu are motive sa se supere si roag-o mult, mult, mult sa te ierte si intreab-o de ce nu putea-i sa arati pozele colegilor.Pana la urma nu ai facut nimic decat sa le arati colegilor darul frumos pe care ti l-a facut ea. Succes!big grin

| TheDifference a răspuns:

Ce dracu era in pozele alea... Justin Bieber?