| bianca1598 a întrebat:

Sa va vad! Vreau sa aflu parerea voastra! Asemanarile si deosebirile dintre generatiile dintre elevi. Funda cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| GrimReaper a răspuns:

Diferemtele dintre generatile de elevi se maresc odata cu trecerea timpului,
generatile mai vechi nu aveau atatea gadgeturi care sa ii distraga de la invatatura si viata era mai grea. Elevi din ziua de azi nu stiu sa profite in sensul bun de ce au doar se pacalesc copiind temele de pe net. chiar si tineretul din ziua de azi e mai imatur nu ii mai pasa de ce e bine si ce e rau. Viata mai grea din trecut facea ca lumea sa se maturizeze si sa stie ce vrea de la viata, dar totusi elevi se schimba odata cu vremurile asta e progresul sau regresul acum poti sa alegi vremurile iti permit.