| SiCk4EvEr a întrebat:

Sal.Am tot auzit de un joc care merge pe hl2 si care se numeste garry's mod sau mai bine cunoscut ca si gmod unde poti sa faci cam tot ce vrei tu. Caut linkul de download si as avea nevoiae de niste ajutor in legatura cu dezarhivatul, instalatul(daca trebuie instalat). Nu vreau site-uri de gen youtube pentru ca ma nedumeresc mai tar
Multumesc \m/

3 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Mai bine dai add la ionut_2o1o si til fac eu si gata\m/

| Miяu a răspuns:

Intai trebuie sa imi spui cum l-ai luat?
. iso sau. rar?

. iso iti trebuie programul Daemon Tools, iar. rar dai extract to -> selectezi unde vrei sa fie salvat -> Extract.

Daca e altfel, da-ne detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El am instalarea da imi trebuie "steam" (nu stiu ce e ala oricum thinking ) care ma poate ajuta cu ceva sa dea add la myiulika