| maf a întrebat:

Sal/Buna cine se pricepe la ps3, mi-am facut cont si am ales tara Anglia ca sa pot uza playstation store pentru ca daca aleg Romania nu pot uza playstation store, si acum vreau sa cumpar ceva cu cardu de pe playstation store si imi spune sa completez datele pe acolo si tara e deja aleasa Anglia si nu o pot schimba pe Romania ca sa-mi poata vedea cardul, nu am avut bani pe card si de aceea nu sunt sigur daca merge, dar daca voi stiti, spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| hrdcore a răspuns:

Nu poti numai cu : http://docs.google.com/Doc?id=d69bj8c_2gzj435cm sau daca ai card adus din anglia

| rsn13 a răspuns:

Daca vrei sa cumperi vreun joc, fa-o de la magazinele mari sau de pc-uri.