| claudiu1994 a întrebat:

Sal.care ma poate lamuri si pe mine cate episoade sunt din naruto si cate filme adica daca filmele sunt la fel ca serialul sau sunt diferite, care ar trebui sa le urmaresc intai serialul sau filmele si unde as putea sa vad filmele subtritrate in romana. mersi mult.

3 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Parerea mea, serialul si uite aici daca te intereseaza:http://www.deseneanime.ro/tag/toate-episoadele-naruto-shippuden/

Bafta!

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Pe animekage.ro parca gaseai in romana animeuri. filmele nu tin mai deloc de povestea episoadelor, asadar te poti uita la ele dupa ce ai ajuns la zi cu episoadele naruto. sunt 220 episoade naruto normale, si naruto shippuden sunt 274 si apare unul nou in fiecare joi la ora doua fix-ora romaniei. filme sunt 5 pana in prezent. si mai este si naruto SD care este o aiureala pentru copii de gradinita. personajele naruto sunt chibi-uri.

| claudiu1994 explică:

Pai si unde sa ma uit daca apare unul nou in fiecare joi la 2, adica stiu ca sunt 274 din naruto shippuden si mai aparejoi 275 etc ca nu am inteles

Întrebări recente