| ElFenomen a întrebat:

Sal.imi puteti spune sh mie ce job-uri de week-end sunt potrivite pentru. perioada din timpu' scolii(btw sunt in ultimul an). mersi. dau fundawinkingbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Poi impartirea pliantelor unde te duci doar in weekend.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Babysitterlaughing
dar nu cred ca ti se potriveste

| Adda_7639 a răspuns:

Pai sunt de acord cu MilzTPU...impartirea pliantelor, promoter in hipermarket-uri, meditator de limbi straine(daca te descurci ). mai multe oferte de joburi part-time poti gasi pe http://www.mini-jobs.ro/. Sper sa. ti fii fost de ajutor xD.