| schafer a întrebat:

mie imi plac foarte mult filmele(comedie, actiune etc) si as vrea sa imi spuneti si mie niste filme la care va-ti uitat voi si merita vazute

Răspuns Câştigător
| xD a răspuns:

Ultimele filme vazute care mi-au placut:
My sassy girl
The girl next door
Goal 1, 2, 3

9 răspunsuri:
| YoAnNa a răspuns:

Comedii : Fired Up, The Hangover, Cop Out
Asta e de mai multe feluri, dar ti-l recomand e foarte bun si a castigat Oscarul in 2009 : Slumdog Millionaire
Poti sa afli detalii despre orice film, sau filme de ce gen vrei tu pe siteul : http://www.cinemagia.ro/ Uita-te acolo si vei gasi multe! Oricum sa te uiti neaparat la cele pe care ti le-am spus eu. Sunt super;) Bye :-*

| ~p!$iii~ a răspuns:

De groaza: Orphan, Saw, Colega de camera, Misterul gemenilor. comedie: Trei frati de belea, The Proposal, Bruno, American virgin, American Pie, Alvin and the Chipmunks, Princess Protection Program, Lesbian Vampire Killers, Legally Blondes actiune: Eu cand vreau sa fluier, fluier.

| vlad audi 2010 a răspuns:

Scarry movie 1, 2, 3, 4, shot'Em up, the hangover, iron-man1, 2, tenacious D the peak of destiny, xxx, fast and furious1, 2, 3, 4, twilight, twilight: new moon, bourn identity, bourn supremacy, ultimatium bourn, the marine 1, wrong side of town, camp rock,

| Justina a răspuns:

Pai... nu prea ma imi aduc aminte

| aleksy a răspuns:

Sherk, snow dog(suuuper comedie), American Pie, Deadline(de groaza)

| gogusamsung a răspuns:

Blow (2001) și Alpha Dog. A și tatal lor: fight club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul "21" din 2008 daca nu l-ai vazut merita, Unthinkable, Law abiding citizenhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti filme care vrei tu http://www.filmenoionline.com/

| kymura a răspuns:

Drag me to hell e misto e de groaza e cu o baba urata si borata mie mi-a placut mai ales ca m-am speriat cand mi-a sunat telefonul laughinglaughing))))))))