| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp m-am imprietenit cu o fata de pe un chat.Am inceput sa vorbim,eu am inceput cu cateva complimente, ea mi-a dat id-ul ei si asa am ajuns putin mai departe.Relatie dintre noi este foarte stransa,doar ca eu nu sunt in Romania, ea nu e din Bucuresti si nu ne putem intalnii. Spuneti-mi si mie cam ce am putea vorbi pe net pentru ca eu nu mai am idei si vreau sa o fac tot mai fericita.

P.S:E mai mare ca mine.

4 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, FrozenStar

Vezi tu, nu iti pune prea mult sufletul daca nu ai de gand s-o intalnesti in viata reala, sa te muti cu ea etc. Totusi, daca esti un baiat bun si de treaba, fa-o sa se simta fericita, ai grija cu complimentele... prea multe strica, si o sa te creada lingusitor. Vorbeste cu ea la telefon, skype... si simte-te bine cu ea, nu fii timid.

Bafta in continuare, amorezule.

- AfroBelgianu

| FrozenStar a răspuns (pentru AfroBelgianu):

Pai noi am vrea sa ne intalnim, dar eu am 14 ani si ea 18 big grin

| AfroBelgianu a răspuns (pentru FrozenStar):

Hmm, in cazul asta nu cred ca va rezista ea, ca persoana matura.

| SDana a răspuns:

Eu as incerca sa o ascult/citesc ceea ce vrea ea si apoi as profita de fiecare minut pentru a-i oferi zambete si momente vesele, chiar daca doar virtual. Cu alte cuvinte: Traieste clipa.