| YqLmX a întrebat:

Sal TPU!
Am o problema destul de gravasad! Am incercat sa descarc gta san andreas si am extractat jocul din arhiva winrar intr-un folder cand am dat clik p iconita cu gta mi-a aparut ca se chestia aia de la sageata(care indica ca se incarca) dupa care mi-a disparut si nu mi-a aparut nimicstraight face. am incercat sa intru in gta. exe din winrar mi se extracteaza si cand ajunge la 99 inlok sa-mi intre in joc nu apare nimica! Care ar putea fi probleme? Dau funda! As mai avea o problema cu nfs underground caut sa descarc si nu gasesc cine ma poate ajuta add:marius_k1d_cs! Ms pentru intelegere!
P. sbig grinau funda celui care are vreo rezolvare la una din probleme! Ms

2 răspunsuri:
| Rares_1833 a răspuns:

Rezolva singur!

| Benedicht_Varadi_1990 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu o pot rezolva. ai reusit pana la urma sa intri in el? daca da, ce i-ai facut sa mearga