| Anonymus3000 a întrebat:

Azi se fac o luna dupa ce mi-am scos mana in ghips dupa o luxatie la cot si inca ma doare cand arunc mingea la baschet ma doare si as vrea sa fac sa nu ma mai doare ce imi recomandati ce sa fac?

2 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Sa stai potolit cateva luni, sa faci exercitii(aruncari usoare)...

| Stelian157 a răspuns:

Pai chiar daca a trecut o luna de cand ti-ai dat jos ghipsul, ar fi mai bine daca nu ai mai folosi mana atat, incearca sa nu utilizezi mana aceea asa de mult si mai asteapta putin, problema se v-a rezolva de la sine!