| VadPorci a întrebat:

dau funda. vreau si eu jocuri in romana cen metin2 si 4story sa fie in romana

5 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Bitefight(dar asta e cu vamipri si varcolaci)
PoxNora

| Kanghu a răspuns:

Invata engleza. Scuze ca iti zic dar esti altul dintre copii inceputi in lumea MMO-urilor care habar n'au de engleza si cauta mmo-uri in romana. Invata engleza joaca Cabal, Jade Dynasty, Perfect world si ai sa vezi distractia. Metin2 e retard game si 4story. ce sa mai zic e praf.

| Kanghu a răspuns:

El cauta MMO-uri.

| pisicutza197 a răspuns:

Joaca shaya ca sunt si cativa romani pe el si se creste usor eu iontro zi am facut lv 70 laughing

| Iusty26 a răspuns:

Nu prea cred ca sunt asa de multe jocuri in romana. In limba Engleza sunt : Warcraft 3, WOrld of Warcraft, MU ( sunnt multe versiuni ), Cabal Online, Dekaron, Last Chaos. PLease fundita daca te-am ajutat!