| 1DobreMihai1 a întrebat:

Sal TPU funda 100%!
La cantat strike te poti loga?
Si daca da cum?
Prefer daca puteti sa imi dati un site despre niste instructiuni...
Ms, scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Daca detii STEAM, te loghezi. Daca nu, scrii la optiuni un nume la categoria Multiplayer si te joci cu acel nume.STEAM-ul ajuta la imbunatatirea skill-urilor si conectarea la servere care fara STEAM nu le poti juca.Bafta! Un STEAM costa 5 euro(douazeti si ceva de lei)

1 răspuns:
| Amaterasu a răspuns:

Nu te poti loga! Intrii in joc dai new game alegi plansa si joci, sau intra pe un server.