| Bot a întrebat:

Sal TPU, mi-am luat si eu spore creature creator si cand dau sa salvez imi iese din joc. Stie cineva din ce cauza sau cum sa fac sa imi mearga? Dau funda.

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Da, chestia asta mi se intampla si mie la Gothic 1 acum mult timp. Este din cauza ca tu nu ai in joc folderul "save". Creaza unul in folderul jocului, si daca nu, te duci in My documents, si trebuie sa fie acolo un folder care apartine jocului. Si acolo trebuie sa creezi tu folderul "save".
Daca nu, iti iei jocul de pe alt site! Funda?:X

| AndreYutzUU a răspuns:

A,este placa video de vina, nu o ai prea puternica...Inaonte sa descarci un joc, mai intai uita-te ce-ti trebuie sa-ti mearga.

| Bot explică:

L-am reinstalat si acum merge perfect dar oricum mersi.