| faratinenupotplange a întrebat:

.pe facebook am vazut la prieteni mei ca au un calendar cu luna in care s-au nascut si mai sunt si altii care apar pe calendarul ala care s-au nascut in aceeasi luna.
Vreau sa imi zpuneti aps cu pas ce trebuie' sa fac sau sa imi trimiteti un link de unde sa iau calendarul.
Dau fundit'sa la cine imi trimite cum sa fac.
(Daca e cu link dau si vot)winking

Răspuns Câştigător
| mads a răspuns:

Http://www.facebook.com/HappyCalendar, mergi la aplicatie -> permite. apoi iti apar mai multe teme pentru calendar.selectezi una si dai Generate calendar and Save to album

2 răspunsuri:
| mads a răspuns:

Http://www.facebook.com/BirthdayCal incearca asta!:)
intri, mergi la aplicatie -> permite. apoi te descurci tu

| mads a răspuns:

Funda?big grin