| AndrikNebunik a întrebat:

Sal!
Voi ce cadou v-ati dori daca ati putea alege orice?

Răspuns Câştigător
| XxRockStarxX a răspuns:

O masina decapotabila sau sport, sa devin cantareata, cel mai cool telefon adica cel mai nou aparut acum, ultimul mp adica 4 sau 5 cele mai cool haine, cel mai super luci de buze cele mai cool farduri, propriul meu servitor si sa o cunosc pe Miley Cyrus a da:Sanatate, iubire si Bucurie

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa-mi gasesc jumatatea :...sau daca nu macar un ferrari! pacat ca in viata reala nu as primi decat unul de jucarie sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sănătate şi linişte sufletească.
Cer prea mult?
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Sa fiu la suferinta toata viata.

| Sconcsiş a răspuns:

Un barlog cu wireless smug

| bfvhjcv a răspuns:

Ipod touch.cred thinking

| Biuka a răspuns:

Un wc de aur :-x

| LNK a răspuns:

Salut!
Sanatate si iubire. Astea sunt cele mai importante lucruri.
Daca ai sanatate, ai de toate, material vorbind. Iar daca ai iubire este impacata sufleteste.
Pa-pa! happy

| zalisa a răspuns:

Mi-aș dori să dispară răutatea dintre oameni {știu că sună patetic, dar astăzi am observat că nu sunt pregătită pentru o lume așa de rea.}

| MalinaH a răspuns:

Mias dori sa devin cantareata.

| IonutMihai_7747 a răspuns:

Sanatate.

Răspuns utilizator avertizat
| sticksulet a răspuns:

O lume mai ecologista si mai buna la suflet

| soare a răspuns:

O arma cu care pot sa distrug scoala:d

| Last1 a răspuns:

Eu mi-as dori un cal de lemn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru mine e sa daruiesc eu altora (mai sarmani ca mine)!

| DeejayAlbinutsa a răspuns:

big grin Un duh sa imi indeplineasca orice dorintalaughing

| Georgi_3084 a răspuns:

Lumea sa fie un loc mai fericit in care toti oamenii sa fie egali sa se respecte reciproc dar asta nu este posibil din pacate sad