| anonim_4396 a întrebat:

Sall all
am si eu o intrebare: cum imi fac un site sau un blog? de exemplu... www.farascoala.ro si vreau sa pun diferite chestii pe el. nu stiu nici sa mi-l creez nici sa pun chestii pe el. ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| AndreYoman a răspuns:

Creezi bloguri pe :
www.blogger.com
www.wordpress.com
Astea sunt celemai bune.

4 răspunsuri:
| Tequilla_3721 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa fie undeva creeaza fisier nou sau ceva.

| gatablog a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci un blog pe domeniul www.farascoala.ro, va trebui in primul rand sa-l cumperi. Costul este de aproximativ 129 LEI. Dupa ce cumperi acel domeniu, va trebui sa gasesti o gazda pentru blog, adica un spatiu virtual pe care sa instalezi baza de date. Poti face acest lucru cu aproximativ 4 lei lunar.

Instalarea si personalizarea grafica a unui blog se face foarte usor.

Pentru mai multe detalii despre cum sa faci un blog pe domeniu propriu, te invit pe http://gatablog.info

| deutza254 a răspuns:

Https://www.google.com/......rviceLogin intra si dai la incepeti un blog! funda?;;)