| AndreYutzUU a întrebat:

Sall all! In legatura cu Metin2 Ro pe Virgo toate CH-urile.Sigur ati auzi de ruine in map2. XEcho are hack, si mereu ma intreb cum...au astia hack chiar si cu hack-shiledu'? eu mereu am in cercat sa scap de anti-hack dar nu pot! Cine ma ajut sa scap de el? poate un link sau un video clip? am incercat sa-l sterg si nu a mers.Si mereu ma chinui sa iau un hack Trade hack.Pentru negociere stiti voi. Ce va rog eu:sa-mi dati un link sau sa-mi spuneti cum sa scap de anti-hack
Si sa imi dati un link sa downloadez Trade Hack sau ma rog orice hack dar fara virusi. Funda si voturi.
Stiu ca unii o sa spuneti:Nu exista hackuri bla-bla...am dovezi ca exista! Dovada:XEcho si multi altii.

Răspuns Câştigător
| iuly1992 a răspuns:

Sunt multe hackuri...fishbot,bla-bla,dar orice hack are virusi, Sagitta e plin de hackeri, funda?