| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am jucat wow asa de vreo 5 zile si am facut lv 20....si cum naibi s-a intampla ca nu mai pot juca pe acel caracter ca m-am teleportat intr-o harta nu stiu cum se numeste... daca fac alt caracter pot juca cu el dar cu ala intru se incarca bara aia si nu-mi apare nimic decat o imagine cum e prin mapa ai si nu pot juca cu el trebuie sa dau restart!

1 răspuns:
| fabianburdea a răspuns:

Usor.
SI mie mi so intamplat dar mi s-a rezolvat
dai contul unui admin sau unui GM
ca auncia era bug unde te-ai teleportat
si dupa cant l-ai dat unui admin sau unui GM nu intra pe el 1 ora daca intri pe el nu mai poti face nimic
cant ai asteptat o ora poti intra in cont unde esti in map1 sau map2
creca am fost de folos funda?