| MrCosulea a întrebat:

Sall.De ce mi se inchide calcultorul cand ma joc cs 1.6 sau metin2 ro?

VOTE and FUNDA

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

E plina unitatea de praff, deschide si curata ventilatoruwinking asa am patit si eu

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreiu_9614 a răspuns:

Probabil iti da un semnal ca ar fi cazul sa mergi la teme...

| ady_8587 a răspuns:

Cauta programu asta 'Glary Utilities'iti gaseste problemele din pc si ti le rezolva il am si eu si chiar merge

| mafianeagra a răspuns:

Probleme cu placa video incerca sti bagi win mi s-a intamplat si mie la un program la everest

| legend_3058 a răspuns:

Cum adica calculatorul este deschis pe ce jocii nu joci pe pc?