| XxAlexualxX a întrebat:

Sall eu is zodia fecioara si sunt baiat ce parere aveti despre zodia fecioara funda!

Răspuns Câştigător
| TheBlackCrystal a răspuns:

De obicei nativii din zodia fecioara sunt oameni intelegatori dar care se enerveaza usor.Zic asta pentru ca toti prietenii mei din zodia asta asaa sunt.Bafta.(*.*)

5 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Si eu sunt fecioara (15 sept).

| AmeMiss a răspuns:

Nu pot trai cu ei, nici fara ei laughing eu sunt gemeni big grin

| FataCuDouaFete a răspuns:

Sunt draguti...cred.Poi bunica,bunicul,unchiul si prietena mea sunt fecioara si adevarul e ca se enerveaza usor, dar in rest dupa parerea mea cei din zodia fecioara de obicei sunt intelegatori, amabili si ascultatori.

| XxAlexualxX explică:

Adevarat ma enervez usor

| roxxye a răspuns:

Suntem un spirit organizatoric pana la exces laughing, foarte sociabili si devotati prietenilor.de asemenea, foarte buni pentru a conduce un grup, institutie.