| fayroBoy a întrebat:

Sall.La ultimate impact 2011 cum fac sa schimb manevrele si hainele la wresleri? De exemplu la rey mysterio cum fac sa ii schimb pantalonii sai ii fac alta culoare si alt model sau la john cena la toti wresleri.

Răspuns Câştigător
| Adr1aNNN7 a răspuns:

Salut si eu am jucat dar nu poti decat cu un cod sa faci asta, sau sa dai la creare superstar si sa il faci sa arate ca rey si sa ii piu ce costum vrei asa am facut si eu. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| fayroBoy explică:

Mata suge