| kristi22 a întrebat:

Sall. Mi-am luat recent jocul GTA Episode From Liberty City pentru pc si nu imi merge( grafica o are varza, se misca cu incetinitorul si are portiuni incare arata doar un loc albastru cu cateva stopuri si indicatoare ). Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Luc1aN0 a răspuns:

Nu ai calculatorul destul de bun pentru a rula jocul...Iti dau in sfat:stergel repede ca ti se arde placuta video (pe bune mis s-a intamplat si mie tot de la GTA)

1 răspuns:
| OKYAN a răspuns:

Pentru nu ai p laca video buna!